Rejestracja Czasu Pracy

Trzy metody autoryzacji:

list tick Odcisk palca
list tick Karta lub brelok RFID
list tick Hasło PIN

Prosta obsługa

Kompletny zestaw:

list tick  Polskie menu ekranowe

list tick  Polskie oprogramowanie

list tick  Karty i instrukcja obsługi

Zadzwoń i zamów

Prezentacja rozwiązania w Twojej firmie

tel.: 698 67 67 65

email: info@bluetek.pl, skype:bluetek.pl

Zapraszamy!

Systemy RCP

Program REPORT

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Bez podatku 399,00 zł Z podatkiem 490,77 zł

Krótki opis

Zaawansowany program do generowania raportów i synchronizacji zapisów RCP z systemami zewnętrznymi.

Program REPORT

Kliknij na obrazek aby obejrzeć pełną wersję

Zmniejsz
Powiększ

Więcej widoków

 • Program REPORT widok dzienny
 • Program REPORT urlopy i L4
 • Program REPORT
 • Program REPORT widok okresowy

Szczegóły

Jaki jest cel stosowania dodatkowego programu Report?

Firma Realand produkuje świetny sprzęt do rejestracji czasu pracy, wraz z zakupem sprzętu dostajecie Państwo od producenta darmowy program RAMS który niestety jest słabą stroną tego produktu, w części przypadków jego jakość i funkcjonalność będą wystarczające, jednak część firm potrzebuje bogatszego i bardziej konfigurowalnego systemu.

BLUETEK wszedł na przeciw tym oczekiwaniom i w tym celu udostępniamy naszą autorską nakładkę na program RAMS o nazwie Report

Jakie błędy programu RAMS naprawia Report?

Przede wszystkim Report poprawnie liczy nie limitowany czas pracy który przechodzi przez północ, wielu naszych klientów z branż takich jak gastronomia, hotelarstwo i przede wszystkim produkcja ze zmianami nocnymi męczyło się z problemem wyliczania poprawnego czasu pracy w warunkach nocnych. Program Report całkowicie rozwiązuje tą kwestie a przy okazji wprowadza wiele przydatnych funkcji takich jak np. osobne kwalifikowanie godzin nocnych.

Program RAMS prezentuje godziny w formie księgowej w której 6:15 minut jest prezentowane jako 6,25 co czasami sprawia problemy użytkownikom i pracownikom. W programie Report można wybrać format prezentowania danych miedzy klasycznym zegarowym a księgowym.

Program RAMS ma błędnie zaimplementowaną funkcje sortowania danych która sortuje liczby alfabetycznie, czyli poprostu nie działa. Report naprawia ten problem.

Program RAMS pozwala na filtrowanie pracowników, jednak ta funkcja w wielu przypadkach nie działa prawidłowo, to również naprawia Report.

Jakie funkcje dodatkowe wprowadza Report?

 1. Program poprawnie liczy czas pracy w przypadku pracy przechodzącej przez północ oraz w przypadku wielokrotnego rozpoczęcia/zakończenia pracy w ciągu jednego dnia.
 2. Automatyczne wyliczanie ilości dni pracujących w podanym okresie dat (okres można wybrać dowolny), następnie na podstawie ilości dni pracujących, L4 i urlopów jest wyliczany normatyw dla danego okresu i po porównaniu z faktycznie przepracowanym czasem pracy jest wyliczana ilość nadgodzin (ze znakiem plus) lub niedobór czasu pracy (ze znakiem minus)
 3. Godziny nocne - po skonfigurowaniu godziny rozpoczęcia i zakończenia godzin nocnych program automatycznie kwalifikuje czas pracy w godzinach nocnych i wyszczególnia go w osobnej kolumnie
 4. Godziny weekendowe - praca weekendy wyszczególniona w osobnej kolumnie
 5. Praca łącznie - suma dla: praca podstawowa, weekendowa oraz nocna
 6. Czas przerw - w tej kolumnie jest prezentowany czas przerw bezpłatnych (wyjścia prywatne takie jak przerwy na papierosa)
 7. Eksport PDF - gotowy wydruk w formacie PDF który na życzenie klienta można dowolnie zmodyfikować poprzez dodanie/usunięcie kolumn
 8. Eksport- wystawienie danych do arkusza excel lub pliku tekstowego, można modyfikować ilość i format danych.Co ważne, znajdują się ty gotowe formaty eksportu do zewnętrznych paragramów kadrowych
 9. Zaokrąglenie czasu pracy w wybranym zakresie 5,10,15,30 lub 60minut, dzięki temu można w prosty sposób pozbyć się codziennych mikro nadgodzin które w ujęciu miesięcznym kumulują się z faktycznymi nadgodzinami pracownika.
 10. W programie Report można zdefiniować stanowiska ze stawkami godzinowymi i na podstawie tych danych automatycznie wyliczać płace.

Współpraca z programami kadrowymi firm trzecich

Poprzez funkcje eksportu danych możemy wstawić plik RCP dla programów takich jak:

 1. Symfonia,
 2. Wapro,
 3. Enova,
 4. Hsk,
 5. Optima

.... i wielu innych

Wsparcie techniczne i aktualizacje

Program jest ciągle rozwijany, dochodzą nowe funkcje i formaty eksportowe, jesteśmy autorem tego programu i możemy dowolnie zmodyfikować jego funkcjonalność pod potrzeby klienta.

Koszt programu obejmującą licencje pozwalającą na instalacje w jednej firmie, w cenie jest bezterminowe wsparcie techniczne oraz aktualizacje:

 • funkcjonalne przez okres 12mcy,
 • prawne/bezpieczeństwa przez okres 24mcy.

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

[profiler]
Memory usage: real: 6291456, emalloc: 8367816
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem